Vstup pro partnery a SVJ, podpora, download | satelitní systémy, satelitní rozvody, panelový dům

Přihlášení pro zaregistrované partnery.

Vážení majitelé satelitních přijímačů!

S NÁSTUPEM PLATNOSTI NAŘÍZENÍ EU O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ GDPR JSME NUCENI VAŠÍ REGISTRACI ZRUŠIT. OCHRANA VAŠÍ EMAILOVÉ ADRESY DLE TĚCHTO NAŘÍZENÍ BY BYLA NEEKONOMICKÁ A PROTO JÍ V EU NEMŮŽEME NADÁLE POSKYTOVAT! NAŠE SLUŽBA BYLA VŽDY ZALOŽENA NA TOM, ŽE JE PRO VÁS  ZCELA ZDARMA!

K 25. 5. 2018 (datum zavedení GDPR) byla Vaše registrace na našich stránkách zrušena a Vaše e-mailová adresa a jméno bylo odstraněno z našeho informačního systému. Je nám to líto!

Vzhledem k tomu, že funkce FastScan od Skylinku již delší dobu funguje zcela korektně, doporučujeme Vám přepnout Váš přístroj (pokud tuto funkci podporuje) do plně automatického módu Skylink FastScan. Díky tomu bude Váš satelitní přijímač sám zcela automaticky zohledňovat změny v parametrech vysílaných programů a sám si tak naladí nový program a zrušený smaže. V začátcích tato funkce nefungovala zcela korektně a proto (a pro přijímače bez funkce FastScan) vznikl náš systém pro přenos programů pomocí flashky. Nyní již lze bez problémů využívat plné automatiky funkce FastScan. Tato funkce však na úkor plné automatiky neumožní uživatelský zásah do řazení programů. V případě zájmu Vám nabízíme pomoc s překlopením Vašeho přijímače zakoupeného u nás do plné automatiky ZCELA ZDARMA.

 

Přihlášení pro zaregistrované partnery.